Strona główna
Pobierz katalog Hurt Znajdz toner:
English version
Warunki korzystania z witryny

1. Administrator serwisu
Serwis internetowy tonerów Laser PRECISION jest administrowany przez firmę PROJEKT DELTA (aministratora), która jest ich producentem. Powstał by dostarczyć informacji użytkownikom internetu (użytkownik) na temat tonerów Laser PRECISION.

2. Brak zobowiązań handlowych pomiędzy stronami
Serwis internetowy zawiera informacje techniczne i cenowe na temat oferowanych tonerów. Użytkownik może nabyć tonery u producenta lub poprzez pośrednika (dealera). Prezentowane informacje nie mogą jednak rodzić zobowiązań handlowych pomiędzy producentem a użytkownikiem lub dealerem a użytkownikiem. Brak zobowiązań dotyczy również skupu zużytych tonerów.

3. Potwierdzanie informacji zawartych na stronie
Serwis internetowy Laser PRECISION zawiera katalog tonerów, dane techniczne tonerów, cennik tonerów, cennik skupu zużytych tonerów. Dane te są aktualizowane na bieżąco. Producent może w dowolnym momencie wprowadzić zmiany techniczne lub cenowe prezentowanych na stronie produktów. Mimo dołożenia wszelkich starań administrator nie gwarantuje, że publikowane na stronie informacje są wolne od błędów. Przed podjęciem decyzji o zakupie należy skontaktować się ze sprzedawcą w celu określenia warunków zakupu.

4. Skup zużytych tonerów
Skup zużytych tonerów podlega częstym zmianom w zakresie zarówno asortymentu jak i cen. Wskazany jest kontakt telefoniczny przed podjęciem decyzji o sprzedaży w celu potwierdzenia cen, asortymentu oraz możliwych do skupienia ilości.

5. Prawa autorskie
Brother®, Canon®, Epson®, HP®, Kyocera®, Lexmark®, Minolta®, Oki®, Panasonic®, Samsung®, Xerox® i inne nazwy oraz znaki towarowe są zastrzeżone przez swych właścicieli i są wykorzystywane wyłącznie w celach wykazania zgodności tonerów Laser PRECISION. Laser PRECISION jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy PROJEKT DELTA. Wszelkie przenoszenie, rozpowszechnianie lub reprodukcja całości lub części materiału zawartego na stronie, może być dokonane jedynie po wcześniejszym uzyskaniu zgody od firmy PROJEKT DELTA.

6. Ograniczenie odpowiedzialności
Firma PROJEKT DELTA nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie bezpośrednie ani pośrednie szkody wynikłe z nieścisłości, nieprawdziwości czy niekompletności zawartych na stronach informacji.

Brother, Canon, Epson, HP, Kyocera, Lexmark, Minolta, Oki, Panasonic, Samsung, Xerox i inne nazwy oraz znaki
towarowe są zastrzeżone przez swych właścicieli i są wykorzystywane wyłącznie w celach identyfikacji produktów.

Warunki korzystania z witryny | kontakt
© 2005 - 2019 PROJEKT DELTA